Jednostki Mobilne mają właściwie nieograniczone możliwości zastosowań jeśli chodzi o ich przeznaczenie eventowe. Stanowią idealne centrum wszelkich wydarzeń - zarówno tych z rodzaju wystawienniczych, jak i integrujących szerokie masy ludzi. Wynajmujemy je nie tylko do celów jedno- czy kilkudniowego eventu, ale też długookresowej kampanii, podczas której kontener będzie przemieszczany z miejsca na miejsce. 

W każdym przypadku możemy nadać kontenerowi całkowicie indywidualny charakter, a to za sprawą  brandowania, tj. znakowania jego powierzchni materiałami reklamowymi marki. Wybór nośników reklamowych zależy od indywidualnych potrzeb klienta, a ich wachlarz jest bardzo szeroki – od nadruków z folii na całej powierzchni wszystkich ścian, wydruku banerów, po flagi firmowe i inne systemy wystawiennicze.

Jako dopełnienie oferty posiadamy szeroki wybór mebli eventowych - od małych stolików i krzeseł po sofy i inne dodatki, które pomogą w nadaniu Twojemu eventowi wyjątkowego klimatu.

Kwestie logistyczne zawsze traktujemy jak wyzwanie, dlatego po naszej stronie pozostają sprawy związane z transportem. Do obsługi jednostki oddelegujemy profesjonalną ekipę montażową, która w pełni dostosuje ją do wymogów Twojego eventu.

Wyceny dokonujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość najmu oraz miejsce, do którego mamy dostarczyć kontener. Daj nam znać, czego potrzebujesz, na jak długo i gdzie, a my przygotujemy dla Ciebie cały kosztorys!